Лакомства для лошадей ТМ Павловский

Корма

700г

More details

10 Товары в наличии

100,00 грн.

Для коня ласощі – це приємне доповнення до основної їжі. Ними не можна наїстися досхочу. Але за допомогою такої смакоти вдається істотно урізноманітнити щоденний раціон і підняти вихованцеві настрій.

Головна умова у виборі ласощів для тварини – це повна відсутність шкідливих продуктів, якими ми самі іноді грішимо. Наші ласощі для коней, не тільки порадують коня, а й будуть безпечними для його здоров’я.

Ласощі виготовлено з натуральної, легкозасвоюваної сировини. При виготовленні продукту використовуються тільки натуральні компоненти. Основою «Ласощів для коней» виступають зерно злакових культур, які є чудовим джерелом енергії і протеїну. Ми пропонуємо нашим споживачам Ласощі для коней зі смаками «Яблуко», «Банан», «Полуниця», «Вишня», «Овочеве асорті» та «Часник».

Часник здавна відомий як рослина, що володіє цілющими властивостями. Він забезпечує організм коня цілим рядом корисних речовин, включаючи жирні кислоти, вітаміни, полісахариди, макро- і мікроелементи, деякі з яких в інших кормах не зустрічаються. Під його дією посилюється апетит, починає активніше працювати система травлення, зміцнюється імунітет, поліпшується кровообіг. Для коней похилого віку важливо, що часник дозволяє підтримувати в крові нормальний рівень холестерину.

При цілому ряді захворювань, пов’язаних з виснаженням, порушенням обміну речовин, якщо шерсть стає тьмяною, а шкіра втрачає еластичність, часник в якості підгодівлі для коня може виявитися дуже корисним. Можна його давати в профілактичних цілях під час спалахів грипу, до яких коні також схильні, а також після одужання після інфекційних захворювань як загальнозміцнюючий засіб. Відомо також, що часник – це прекрасне глистогінний засіб. Ефірні масла, що містяться в часнику, роблять його хорошим природним референтом.

На данный момент комментариев нет.

Напишите свой обзор

Лакомства для лошадей ТМ Павловский

Лакомства для лошадей ТМ Павловский

700г

Напишите свой обзор

top