Лакомства для лошадей ТМ Павловский

700г

More details

244 Товары в наличии

90,00 грн.

Вкусные и полезные лакомства — отличное дополнение к рациону лошади. Удобно использовать для поощрения. Изготовлены из натурального и легкоусваиваемого сырья. Основа состава — зерно злаковых культур, отличный источник энергии и протеина. 

Коли ми заводимо домашнього улюбленця, ми даруємо йому свою любов, турботу, ретельно доглядаємо за ним і часом навіть балуємо. Адже своєму улюбленцю іноді так хочеться зробити щось приємне. І в основному такий сюрприз тварина отримує у вигляді їжі, але не повсякденної, а делікатесної і рідкісною для нього. Але це обов’язково щось смачне, що дають за особливої нагоди або в якості нагороди.

Для коня ласощі – це приємне доповнення до основної їжі. Ними не можна наїстися досхочу. Але за допомогою такої смакоти вдається істотно урізноманітнити щоденний раціон і підняти вихованцеві настрій.

Головна умова у виборі ласощів для тварини – це повна відсутність шкідливих продуктів, якими ми самі іноді грішимо. Наші ласощі для коней, не тільки порадують коня, а й будуть безпечними для його здоров’я.

Ласощі виготовлено з натуральної, легкозасвоюваної сировини. При виготовленні продукту використовуються тільки натуральні компоненти. Основою «Ласощів для коней» виступають зерно злакових культур, які є чудовим джерелом енергії і протеїну. Ми пропонуємо нашим споживачам Ласощі для коней зі смаками «Яблуко», «Банан», «Полуниця», «Вишня», «Овочеве асорті» та «Часник».

30 другие товары из этой категории:

top