Лакомства для лошадей ТМ Павловский

Артикул: Корма

700г

More details

139 Товары в наличии

90,00 грн.

Вкусные и полезные лакомства — отличное дополнение к рациону лошади. Удобно использовать для поощрения. Изготовлены из натурального и легкоусваиваемого сырья. Основа состава — зерно злаковых культур, отличный источник энергии и протеина. 

Коли ми заводимо домашнього улюбленця, ми даруємо йому свою любов, турботу, ретельно доглядаємо за ним і часом навіть балуємо. Адже своєму улюбленцю іноді так хочеться зробити щось приємне. І в основному такий сюрприз тварина отримує у вигляді їжі, але не повсякденної, а делікатесної і рідкісною для нього. Але це обов’язково щось смачне, що дають за особливої нагоди або в якості нагороди.

Для коня ласощі – це приємне доповнення до основної їжі. Ними не можна наїстися досхочу. Але за допомогою такої смакоти вдається істотно урізноманітнити щоденний раціон і підняти вихованцеві настрій.

Головна умова у виборі ласощів для тварини – це повна відсутність шкідливих продуктів, якими ми самі іноді грішимо. Наші ласощі для коней, не тільки порадують коня, а й будуть безпечними для його здоров’я.

Ласощі виготовлено з натуральної, легкозасвоюваної сировини. При виготовленні продукту використовуються тільки натуральні компоненти. Основою «Ласощів для коней» виступають зерно злакових культур, які є чудовим джерелом енергії і протеїну. Ми пропонуємо нашим споживачам Ласощі для коней зі смаками «Яблуко», «Банан», «Полуниця», «Вишня», «Овочеве асорті» та «Часник».

На данный момент комментариев нет.

Напишите свой обзор

Лакомства для лошадей ТМ Павловский

Лакомства для лошадей ТМ Павловский

700г

Напишите свой обзор

top